Psycholog (Uniwersytet Wrocławski), psychoterapeuta i dietetyk (CMKP Uniwersytet Jagielloński). Prowadzi pomoc psychologiczną przez internet, pisze artykuły, prowadzi warsztaty, programy profilaktyki uzależnień oraz pomocy osobom doświadczającym przemocy – projekty realizowane na zlecenie Urzędu Miasta Wrocławia.

Współautorka poradnika „Uzależnienie od komputera i internetu u dzieci i młodzieży” (wyd. Hachette Livre). Pracuje z osobami mającymi problemy z różnymi uzależnieniami, włączając uzależnienie od smartfona, uzależnienie od internetu oraz dysfunkcje seksualne związane z nadużywaniem internetu. Prowadzi swoją poradnię internetową.

Interesuje się snami i ich funkcją w rozwoju osobistym, odmiennymi stanami świadomości (śpiączka), trudnościami w relacjach międzyludzkich oraz nowoczesnymi technologiami i ich wpływem na rozwój człowieka.  Współpracuje z ośrodkiem terapeutyczno-szkoleniowym Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces, założonej przez Tomasza Teodorczyka (Warszawa, ul. Madalińskiego 89/1) oraz ośrodkiem badawczym Dolnośląski Instytut Zdrowia Psychicznego SANA.

Mama dwójki dzieci. Lubi jeździć na nartach i rowerze oraz podróżować. Mieszka i pracuje we Wrocławiu oraz przez internet.