TRWAJĄ ZAPISY NA V EDYCJĘ, październik 2022

Zapraszamy na spotkanie informacyjne  20 czerwca o godz. 18. Będzie też możliwość uczestniczenia online, prosilibyśmy tylko o wcześniejszą informację. Osoby, które nie mogły uczestniczyć, będą mogły wziąc udział w spotkaniu we wrześniu lub zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z osobami prowadzącymi.

Osoby prowadzące: Agnieszka Wróblewska i Tomasz Teodorczyk.

Agnieszka Wróblewska i Tomasz Teodorczyk – dyplomowani psychoterapeuci, trenerzy, superwizorzy i facylitatorzy społeczni. Twórcy Akademii Psychologii Głębokiego Dialogu (dawniej Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces), prowadzą projekty w Polsce i na świecie (m.in. Ekwador, Ukraina, Gruzja i Armenia).

Zapraszamy do udziału osoby pracujące z grupami lub przygotowujące się do takiej pracy, trenerki/trenerów, osoby pracujące w obszarze HR, osoby zarządzające grupami ludzi, osoby pracujące w NGO, aktywistki i aktywistów, lokalne liderki i liderów.

Zajęcia obejmują poznanie elementów psychologii zorientowanej na proces i innych koncepcji psychologicznych i socjologicznych w odniesieniu do pracy z grupami, naukę umiejętności trenerskich, poszerzanie samoświadomości w zakresie funkcjonowania w grupie, odkrywanie własnego stylu liderowania, metody pracy z konfliktami i budowania społeczności.

Kurs trwa od października do kwietnia, kończy się uzyskaniem zaświadczenia o odbyciu szkolenia z wyszczególnioną liczbą godzin oraz zagadnień i stanowi podstawę do  udziału w programie certyfikacyjnym składającym się z czterech zjazdów (maj, czerwiec, październik, listopad) oraz realizacji własnego projektu pod superwizją w okresie lipiec – wrzesień.

Zajęcia obejmują następujące obszary pracy z grupą:

  1. praca z grupą – podstawowe założenia teoretyczne w psychologii i socjologii
  2. rozumienie i facylitacja procesu grupowego
  3. rangi i ich wpływ na dynamikę grupy
  4. konflikty w grupie – metody pracy z konfliktem
  5. komunikacja i role w grupie
  6. umiejętności liderskie, własny styl liderowania
  7. rozwój organizacji i budowanie społeczności
  8. praca z większościami i mniejszościami, nadużycia władzy
  9. indywidualny rozwój trenera, trenerki

*są to obszary, którymi będziemy zajmować się podczas kursu, a nie dokładne tematy kolejnych zjazdów.

TERMINY

Od października do kwietnia, 7 zjazdów, zawsze jeden weekend w miesiącu, dokładne terminy zostaną opublikowane na początku sierpnia.

MIEJSCE

Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu, Warszawa, Madalińskiego 89 lok. 1. Przyjazne, ciche miejsce na Starym Mokotowie, ośrodek z tarasem i ogrodem.

CENA

4900 zł, zaliczka w wysokości 900 pln płatna na początku września, następnie pierwsza rata w wysokości 2000 pln do 10 października 2021, druga rata 2000 pln  do 1 stycznia 2022 , w przypadku trudności finansowych możliwość rozłożenia płatności na więcej rat. Możliwe zniżki dla osób działających aktywnie na rzecz mniejszości społecznych.

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

Telefonicznie:  22 839 87 60, 698 431 589 lub mailowo:  trenerski [małpa] akademiapop.org, lub prosimy o wypełnienie formularza poniżej.