Trudno Ci osiągnąć spokój i zadowolenie z siebie? Z jakiegoś powodu nie przepadasz za samą/samym sobą? Masz poczucie, że Twoje starania, wysiłki są niewystarczające? Brakuje Ci energii lub czasu, aby realizować swoje plany? Często czujesz się krytykowana/krytykowany przez innych, albo też nie potrafisz ich nakłonić, by postępowali tak, jakbyś oczekiwała/oczekiwał? Stale przeżywasz smutek, złość, napięcie, frustrację, rozczarowanie, wyczerpanie?

Jeżeli czujesz, że ten opis w jakiejś mierze dotyczy Ciebie – to możliwe, że właśnie padłaś/padłeś ofiarą swojego krytyka wewnętrznego. Krytyk to ważna część naszego wewnętrznego świata (inaczej: figura wewnętrzna), która niekiedy jednak rozrasta się ponad miarę. Potrafi wówczas spowodować w naszym życiu sporo zamieszania, a nawet cierpienia.

Podczas cyklu 4 popołudniowych spotkań będziemy podążać tropem krytyka wewnętrznego. W bezpiecznej warsztatowej grupie uważnie przyjrzymy się strategiom jego działania. Poznamy i wypróbujemy w praktyce sposoby na uwolnienie się spod jego destrukcyjnego wpływu. Poszukamy dróg do odzyskania własnego potencjału.

Prowadzący:

Andrzej Papis – psycholog, psychoterapeuta

Miejsce:

Akademia POP, ul. Madalińskiego 89a lok. 1

Termin:

Środy w godz. 18–20:30 (7.03, 14.03, 21.03, 28.03)

Koszt:

260zł (dla studentów POP – 230zł)

Liczba uczestników:

6-14 osób, brak możliwości udziału w pojedynczych zajęciach

Informacje i zapisy:

, tel. 512 60 59 59