25─29 listopada 2022

INNY/INNA TO JA ─ Świat na progu zmiany!

Mamy za sobą trudne doświadczenia ─ pandemia, wojna za granicą, kryzys klimatyczny i migracyjny, postępujący wzrost cen czy autorytarne ciągoty władz i elit ─ wszystko to wpływa na naszą codzienność i prowokuje do pytań: co dalej? Co się dla mnie kończy, a co zaczyna? Jakie ten nowy świat wyzwania przede mną stawia, jakie daje mi alternatywy i wreszcie jakie zmiany we mnie inicjuje?!

Zapraszamy na 2 edycję warsztatów INNY/INNA TO JA poświęconą światu na progu zmiany!

W ramach warsztatów zrobimy kolejny krok na ścieżce zmiany, weźmiemy na warsztat nasze relacje partnerskie (lepiej byś samemu czy wręcz przeciwnie?) i nasze finanse, które na skutek inflacji budzą w nas coraz większe emocje. Sprawdzimy czy możliwy jest powrót na ścieżkę serca? Spróbujemy odnaleźć swój wewnętrzny kompas i dowiedzieć się dlaczego nasze pragnienia, żeby „było jak zawsze” uniemożliwiają nam rozwój. Przyjrzymy się temu co nas goni i nie pozwala powiedzieć „dość”, „nie potrzebuję”, „nie muszę”, „odpuszczam”. No i wreszcie, porozmawiamy z psychoterapeutą Tomaszem Teodorczykiem – autorem wydanej dopiero co książki „ „Psychoterapia Pisana Żartem” o nowym rozumieniu psychoterapii w nadchodzącym nowym świecie.

Wszystkie warsztaty są inspirowane psychologią procesu i opierają się na pracy z własnym doświadczeniem, a nie poglądach. Jesteśmy świadomi, że żadna zmiana w sferze indywidualnej i społecznej nie dokonuje się z dnia na dzień. Jest to proces wymagający czasu i pracy. Zamiast uciekać przed zmianami lub rzucać się w ich wir, możemy spróbować stworzyć w sobie i świecie wokół nas bezpieczną przestrzeń do rozwoju i dialogu.

Warsztaty odbywać się będą stacjonarnie w Warszawie i on-line.
Współorganizatorem wydarzenia jest Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu (dawniej Akademia POP). Warsztaty prowadzą certyfikowani przez Akademię POP trenerzy i trenerki.
Liczba miejsc ograniczona. Tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli chcesz wziąć udział w którymś z warsztatów, a jesteś teraz w trudnej sytuacji finansowej ─ daj znać. Znajdziemy wspólnie rozwiązanie.

Świat na progu zmiany! Warsztaty rozwoju i zmiany.