Psychoterapia przez Skype

/Psychoterapia przez Skype
Psychoterapia przez Skype 2017-05-19T11:35:30+00:00
Psychoterapia przez Skype

Psychoterapia przez Skype

Psychoterapia przez Skype’a jest dogodną formułą dla osób, które nie mogą pojawiać się u nas osobiście. Spotkania odbywają się w podobny sposób i na podobnych zasadach, jak psychoterapia bezpośrednia. Możliwa jest też forma mieszana, tzn. spotkania w ośrodku, kiedy jest to możliwe i sesje na Skype, gdy klient nie może być osobiście.
Najlepiej jest umówić się mailowo z wybraną terapeutką lub terapeutą, z którą ustalimy termin oraz wszelkie szczegóły organizacyjne.
Za pośrednictwem Skype prowadzimy każdy rodzaj terapii i pracujemy, podobnie, jak „na żywo” z szerokim spectrum ludzkich trudności. Dzięki zastosowaniu kamerki kontakt terapeutyczny może być równie intensywny i efektywny, jak w gabinecie.

Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces jest jednym z głównych ośrodków psychologii procesu w Polsce. Została założona w 2003 roku przez Tomasza Teodorczyka i Agnieszkę Wróblewską, psychologów, dyplomowanych psychoterapeutów i nauczycieli pracy z procesem. Działa w następujących obszarach: psychoterapia, rozwój osobisty, szkolenia, psychologia dla biznesu, experience expeditions oraz działania społeczne.

Newsletter to comiesięczny zbiór informacji na temat organizowanych przez nas wydarzeń.

Zapisz się.